Alltrim Firma
Firma
Firma ALLTRIM działa na rynku usług teleinformatycznych od 1998 roku. Już na samym początku, nasza działalność została ukierunkowana na obsługę przedsiębiorstw branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Praktyczna znajomość problemów umożliwia zaproponowanie Państwu właściwych narzędzi. Specyfika branży wymaga analizy potrzeb i oczekiwań środowiska w celu doboru odpowiedniego systemu.

To, co wyróżnia nas spośród wielu firm oferujących oprogramowanie hotelowe i gastronomiczne, to ścisła specjalizacja oraz nabyte na przestrzeni kilku lat doświadczenie.
Oferta
Wśród naszych klientów znajdują się firmy zlokalizowane zarówno w Wielkopolsce jak i na terenie całego kraju.

Technologie dotykowe.
Specjalizujemy się w dostarczaniu i integracji technologii dotykowych z urządzeniami typu: monitory, kioski internetowe, infokioski, odtwarzacze multimedialne, tablice informacyjne, itp.

Firma Alltrim posiada autoryzację NEC Display Solutions oraz Samsung Electronic Polska.
Jako jeden z niewielu dealerów w Polsce specjalizujemy się w technologiach dotykowych.
Naszymi klientami są zarówno użytkownicy końcowi jak i pośrednicy, w tym agencje reklamowe.

Informatyzacja hoteli i restauracji.
Instalujemy i wdrażamy informatyczne systemy obsługi hoteli i gastronomii.
Z naszych usług korzystają hotele i obiekty gastronomiczne, a także przedsiębiorstwa innych branż, oczekujące pełnego i kompleksowego wsparcia informatycznego z całego kraju.

Sprzęt komputerowy.
Oprócz standardowego sprzętu komputerowego dostarczamy zintegrowane terminale dotykowe POS do punktów sprzedaży oraz urządzenia zwiększające funkcjonalność przyjętych rozwiązań, takie jak: czytniki kart, drukarki bonowe, drukarki i kasy fiskalne, liczniki napoi, systemy komunikacji pomiędzy kuchnią i kelnerami.

Sieci teleinformatyczne.
Budujemy lokalne sieci komputerowe, przewodowe i bezprzewodowe sieci teleinformatyczne, systemy sygnalizacji alarmowej włamania i napadu, systemy telewizji dozorowanej i inne.Popularne Linki
Alltrim Sp. z o.o.

Ul. Czarnieckiego 9a
61-538 Poznań
NIP: 779-20-74-436
KRS: 0000184231,
Sąd Rejonowy w Poznaniu,
XXI Wydz. Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 100.000,00 PLN

tel. (+48 61) 833 44 41
tel. (+48 61) 834 17 80
fax (+48 61) 834 17 79
e-mail: alltrim@alltrim.com.pl