Kontakt
Kontakt
ALLTRIM Sp. z o.o.
Ul. Czarnieckiego 9a
61-538 Poznań
NIP: 779-20-74-436
KRS: 0000184231,
Sąd Rejonowy w Poznaniu,
XXI Wydz. Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 100.000,00 PLN

tel. (+48 61) 833 44 41
tel. (+48 61) 834 17 80
fax (+48 61) 834 17 79

Webmail

Alltrim - Facebook Alltrim - Google+


Kontakt Ogólny
alltrim@alltrim.com.pl

Dział Handlowy Poznań
Paweł Nowak: p.nowak@alltrim.com.pl Skype
Piotr Domagała: p.domagala@alltrim.com.pl

Dział Handlowy Wrocław
Łukasz Zarychta: l.zarychta@alltrim.com.pl Skype (+48) 519 601 355

Dział Serwisu Oprogramowania
Serwis Oprogramowania: serwis@alltrim.com.pl

Dział Oprogramowania Gastronomicznego
Adam Nejman: a.nejman@alltrim.com.pl

Dział Oprogramowania Hotelowego
Tomasz Holc: t.holc@alltrim.com.pl

Dział Hardware
Patryk Stankowski: p.stankowski@alltrim.com.pl
Piotr Szmyt: p.szmyt@alltrim.com.pl
Rafał Szmyt: r.szmyt@alltrim.com.pl

Dział Serwisu Monitorów
Serwis Monitorów: monitory@alltrim.com.pl



Zadaj nam pytanie !
Firma:
Imię i nazwisko:*
Email:*
Telefon:
Zapytanie:*



Popularne Linki
Alltrim Sp. z o.o.

Ul. Czarnieckiego 9a
61-538 Poznań
NIP: 779-20-74-436
KRS: 0000184231,
Sąd Rejonowy w Poznaniu,
XXI Wydz. Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 100.000,00 PLN

tel. (+48 61) 833 44 41
tel. (+48 61) 834 17 80
fax (+48 61) 834 17 79
e-mail: alltrim@alltrim.com.pl