Serwis
Serwis
Serwis urządzeń multimedialnych i dotykowych

Firma Alltrim dostarcza klientom urządzenia wysokiej jakości po bardzo konkurencyjnych cenach. Nasi klienci mogą od nas uzyskać pomoc i usługi związane z utrzymaniem pracy na najwyższym poziomie. W razie jakichkolwiek problemów oferujemy pomoc techniczną oraz serwis zarówno w ramach gwarancji jak i pogwarancyjny.

Wsparcie i serwis aplikacji
Umowy serwisowe
Wdrożone systemy informatyczne dedykowane dla hoteli i gastronomii obok standardowej opieki technicznej wymagają wsparcia merytorycznego. Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej i hotelowej pozwolił nam nabyć doświadczenie, którym możemy dzielić z naszymi klientami.

Oferujemy klientom umowy serwisowe, które zapewniają szerokie wsparcie techniczne i merytoryczne, wsparcie w rozwoju technik teleinformatycznych, pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz wsparcie telefoniczne.

Zdalny serwis
  • minimalny czas reakcji serwisu przy wykorzystanie zdalnego dostępu naszych serwisantów do aplikacji klienckich; dzięki połączeniom modemowym lub internetowym jesteśmy w stanie zareagować w ciągu kilku minut,
  • obniżone koszty serwisu dzięki wyeliminowaniu większości wyjazdów serwisowych
  • stały nadzór na aplikacją
Sieci teleinformatyczne
Serwis dla firm
Serwisujemy sieci komputerowe, serwery sieci, stacje robocze, systemy operacyjne, aplikacje biurowe, łącza do sieci Internetu i sieci rozległe.

Prowadzimy serwis sprzętu komputerowego, drukarek, monitorów.


Popularne Linki
Alltrim Sp. z o.o.

Ul. Czarnieckiego 9a
61-538 Poznań
NIP: 779-20-74-436
KRS: 0000184231,
Sąd Rejonowy w Poznaniu,
XXI Wydz. Gospodarczy
Kapitał zakładowy: 100.000,00 PLN

tel. (+48 61) 833 44 41
tel. (+48 61) 834 17 80
fax (+48 61) 834 17 79
e-mail: alltrim@alltrim.com.pl